Hata mesajı

Deprecated function: menu_set_active_trail() (/home/tantanac/public_html/includes/menu.inc dosyasının 2405 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

2040 yılından haberler

İzmir beldesi yine CHP’nin: Manisa iline bağlı İzmir beldesi seçimlerini yine CHP kazandı. Böylece yerel seçimlerde ülke çapında İzmir CHP’nin kazandığı tek yer oldu.

“Şişli’ye çok üzüldüm”: CHP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül “en çok üzüldüğüm nokta Şişli’yi bile AKP’ye kaptırmamız oldu. Trakya kalemizi kaybetmemiz dahi inanın bu kadar koymadı. Neyse ki İzmir beldemizden gelen güzel haberle bir nebze olsun teselli bulduk. Allah bu millete Sarıgül gibi bir lider vermiş. Dolayısıyla bu günler gelip geçer. Yeniden tüm Türkiye’ye CHP bayrağını dikmemiz yakındır.” dedi.

“Hanya’yı, Konya’yı görecek”: Pensilvanya’dan sonra sırayla Almanya, Litvanya, Estonya’ya kaçan Fethullah Gülen şimdi de Hanya’ya sığındı. Türkiye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise “yakında Hanya’yı, Konya’yı görecek” diye konuştu.

Ümidimiz Budistler: Bu arada tek bir müridi bile kalmayan Gülen cemaatinin, Budist tapınaklarından adam devşirmek üzere Nepal’e okul açmak için girişimde bulunduğu öğrenildi.

Kılıçdaroğlu umreye gitti: CHP’nin eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kamer Genç ile birlikte umreye gitti. Kılıçdaroğlu “Sarıgül’ü devirip yeniden CHP’nin başına geçmek için dua edeceğini” söyledi.